چراغ خطی لاین - هایپر استار

چراغ خطی لاین آویز - عرض 9 سانتی متر

هایپرمارکت (Hypermarket)

ابر فروشگاه ها و یا هایپر مارکت ها در یکی دو دهه اخیر در ایران توسعه داشته اند. تنوع محصولات در این فروشگاهها با توجه به سیاست فروش و جامعه مخاطب هدفشان متفاوت است. بگونه ای که در برخی از هایپرمارکت های بزرگ جهان تمامی کالاهای مورد نیاز و مصرفی مشتریان یافت می شود.

Hyperstar_Nooraneh_01 (2)

مسئله اول که در تامین روشنایی هایپر مارکت ها مطرح است تامین روشنایی یک دست و مطلوب محل می باشد. بگونه ای که اجناس در قفسه ها بخوبی قابل روئیت باشند و در ضمن مشتریان به راحتی بتوانند مواد مورد نیاز خود را  انتخاب کنند.

تنوع محصول این موضوع را حساس تر می کند. روشنایی مدنظر علاوه بر اینکه می بایست محل را بخوبی روشن کند باید از کیفیت نور خوبی برخوردار باشد تا محصولات جلوه مناسبی جهت ارائه به مشتریان داشته باشند.

چراغ خطی ( نور خطی) لاین برای هایپر مارکت ها نورانه

مسئله بعدی که در روشنایی هایپرمارکت ها  مطرح است وسعت محل و قفسه های طولانی آنها است. قفسه هایی که بعضا طول آنها بیش از 30 متر می­رسد.

در بخش واحد مهندسی روشنایی نورانه موارد ذکر شده برای پروژه هایپر استار سیوان سنتر تهران مطرح بود. کارشناسان مربوطه با توجه به کیفیت قطعات چراغ های خطی لاین ( بهترین قطعات اروپایی_ با پنج سال گارانتی) و ویژگی چراغ های خطی که امکان تولید آنها در طول های مختلف می باشند، این چراغ  ( چراع خطی لاین) را انتخاب کردند و البته باتوجه به ارتفاع محل و قفسه ها تولید این چراغ  دردستور کار خط تولید با امکان تامین روشنایی 800 لوکس قرار گرفت.

چراغ خطی ( نور خطی) لاین برای هایپر مارکت ها نورانه

کیفیت نور  چرا خطی لاین

انتخاب ماژول (منبع نوری)، درایور ترایدونیک در کنار بدنه آلومینیومی، بهمراه دیفیوزر مرغوب باعث می شود چراغ های خطی (نور خطی) لاین نوری بسیار مطلوبی را تولید کنند.

 

طول نامحدود چراغ خطی لاین

این امکان برای چراغ­های خطی ( نور خطی) لاین نورانه فراهم است که در طول نا­محدود تولید شوند و این موضوع این چراغ را برای هایپرمارکت ها بسیار مناسب می­کند. در واحد مهندسی روشنایی نورانه با توجه به ساختار سقف اغلب هایپرمارکت ها و ارتفاع آنها از بین نوع نصب چراغ خطی (نور خطی) آویز عرض 9 سانتی متر انتخاب شد.

صنایع روشنایی نورانه تجربه اجرای این چراغ را برای هایپرمی، هایپر استار و چندین برند معتبر هایپر مارکت در ایران را دارد. شما می­توانید تصاویر بیشتری از پروژه هایپراستار سیوان سنتر را اینجا ببینید.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

شما باید وارد شوید تا دیدگاه خود را ارسال نمایید.