سمفونی چراغ خطی لاین، چراغهای یونیک، رینگو

سمفونی چراغ خطی لاین، چراغهای یونیک، رینگو

با توجه به کاربری پروژه نمایندگی برند سامسونگ در مجتمع تجاری اداری پالادیوم ( تهران) ، واحد مهندسی روشنایی نورانه پس از شنیدن نیازهای اعلام شده از سمت مشتری و دریافت اطلاعت از تیم فروش ، سه چراغ لاین (نور خطی ) ، رینگو و یونیک (نور اسپات) را برای تامین روشنایی این فروشگاه انتخاب کرد.

در ادامه در خصوص چراغ خطی لاین، چراغهای یونیک، رینگو استفاده شده در این فروشگاه توسط صنایع روشنایی نورانه صحبت خواهیم کرد

فروشگاه نمایندگی سامسونگ، پالادیوم تهران

انتخاب  چراغ خطی لاین ( نور خطی )


موضوع اصلی ابتدا تامین روشنایی مطلوب بود. با توجه نوع ساختار سقف این محل استفاده از چراغ های لاین آویز عرض 6سانتی متربهترین گزینه پیش رو بود، سعی بر این شد با توجه به نوع چیدمان فروشگاه چراغ های خطی ( مدل لاین) بگونه ای چیدمان شوند که روشنایی حاصل از آنها تمام فضای فروشگاه را شامل و نور یک دست و دلنشینی فضای فروشگاه را احاطه کند.

چراغ روشنایی خطی مدل لاین ( نور خطی) سمفونی چراغ خطی لاین، چراغهای یونیک، رینگو

انتخاب  چراغ روشنایی یونیک ( نور اسپات)

مسئله مهم دیگر وجود کانترهای جزیره ای در سطح فروشگاه بود. با توجه به زمان و تولیدات برند سامسونگ چیدمان آنها تغییر و بی گمان محصولات اصلی و استراتژیک فروشگاه با هدف قرار گرفتن در پیش رو مشتریان در این محل ها قرار می گرفت. از این رو چراغ های یونیک ( اسپات ) انتخاب شد.( شما می توانید با خانواده چراغ های اسپات نورنه از اینجا بیشتر آشنا شوید)

چراغ روشنایی یونیک ( نور اسپات) نورانه سمفونی چراغ خطی لاین، چراغهای یونیک، رینگو

انتخاب  چراغ روشنایی رینگو

در فروشگاه بخش ویژه (VIP) با هدف پذیرایی از مهمانان و یا محلی برای مذاکره با مشتریان وجود داشت. فضایی که هم قسمتی از فضای فروشگاه بود و هم مشتری قصد داشت که از ساختار کلی فروشگاه بدون اضافه کردن هیچ پارتیشنی جدا شود. گزینه پیش روی ما چراغ های دکوراتیو نورانه هگزا، برمودا، لینو و رینگو بودند. با توجه به فضا، محصولات فروشگاه و نوع حس محصولات و خدمات ارائه شده در این محل سرانجام چراغ رینگو انتخاب شد. این چراغ علاوه بر تامین روشنایی اصلی محل، با توجه با ساختار مدرن خود فضای پر انرژی فروشگاه را تقویت می کند.

تصویر چراغ روشنایی رینگو سمفونی چراغ خطی لاین، چراغهای یونیک، رینگو

پس از آن نقشه پلن چراغ های انتخاب شده توسط واحد طراحی روشنایی به مشتری اعلام شد. پس از تایید ایشان به واحد تولید جهت آماده سازی ارجاع داده شد. ( شما می توانید در این صفحه از روند سفارش محصولات و خدمات نورانه بیشتر مطلع شوید)

شما میتوانید برای دیدن تصاویر بیشتر از این پروژه ودیدن تصاویر  چراغ خطی لاین، چراغهای یونیک، رینگو که دریان پروژه استفاده شده است این صفحه از اینجا مراجعه کنید

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

شما باید وارد شوید تا دیدگاه خود را ارسال نمایید.