سئوالات متداول قبل از خرید

این بخش از سئوالات متداول به شما در انتخاب محصول کمک خواهد کرد . در صورتی که همچنان سئوالاتتان بدون پاسخ مانده است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

1-منابع نوری استفاده شده داخل چراغ ها از چه نوعی است؟

تمامی چراغ های موجود بر روی وبسایت نورانه از ماژول های LED SMD و یا LED COB برند های معتبر اروپایی و تحت استاندارد یکسان سازی قطعات zhaga به عنوان منبع نوری استفاده می کنند.

2- آیا در صورت خرابی قطعات چراغ ها از جمله ماژول LED و یا درایور تغذیه، امکان تعویض و تهیه آنها وجود دارد؟

به دلیل پشتیبانی منابع نوری از استاندارد zhaga در صورتی که ماژول های LED چراغ ها دچار خرابی شده باشند قابلیت تامین آنها علاوه بر شرکت تولید کننده از سایر برند های معتبر موجود در بازار نیز وجود دارد ، همچنین در صورتی که خرابی و یا اشکال فنی چراغ در بازه ی 5 ساله گارانتی آن محصول باشد، نورانه به تعویض و یا تعمیر قطعه معیوب بر اساس شرایط ضمانتمامه اقدام خواهد کرد.

3- چه تعداد چراغ برای چه متراژی از فضا کافی است؟

عواملی چون نوع کاربری محیط، ابعاد محیط، رنگ سطوح، نحوه نصب و چیدمان چراغ  و نوع چراغ از عوامل مشخص کننده ی تعداد مورد نیاز و استاندارد هر چراغ برای فضاهای مختلف است؛ جهت تخمین و محاسبه ی تعداد چراغ ها و نوع چراغ مورد نیاز فضای خود می بایست با واحد فروش نورانه در ارتباط بوده و پس از در اختیار قراردادن اطلاعات کافی مشاوره ی فنی رایگان در این خصوص دریافت نمایید.

4- کدام رنگ نور مناسب فضای من است؟

نوع کاربری فضا و اتمسفر مورد نیاز آن و همچنین نمود رنگ مناسب اشیا از عوامل تعیین کننده رنگ نور فضاهای مختلف است، در این رابطه میتوانید پس از تماس و برقراری ارتباط مشاوره فنی رایگان دریافت نمایید؛ بطور کلی میتوان گفت که رنگ نور های گرم اثر آرامش بخش و رنگ نور های سرد اثر انرژی بخش و هوشیار کننده دارند.

5- چگونه میتوان چراغ خطی موردنظر را سفارش داد؟

چراغ های خطی به دو صورت تک محصول (با طول های از پیش ساخته) و یا ممتد (بصورت سفارشی در طول ها و طرح های متناسب و نامحدود) و بر اساس طرح های مورد نیاز شما ساخته و اجرا می شوند، جهت سفارش می بایست پس تماس با واحد فروش طرح های خود را جهت ارزیابی و سفارش ارسال نمایید.

6- چراغ مورد نظر من در بین محصولات شما نیست، آیا امکان سفارشی سازی وجود دارد؟

صنایع روشنایی نورانه برای اولین بار و منحصرا قابلیت تولید محصولات سفارشی بر اساس طرح ها و ابعاد شما را دارا است، جهت امکان سنجی طرح های مورد نیاز خود با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.