سئوالات متداول قبل از خرید

این بخش از سئوالات متداول به شما در انتخاب محصول کمک خواهد کرد . در صورتی که همچنان سئوالاتتان بدون پاسخ مانده است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

تمامی چراغ های موجود بر روی وبسایت نورانه از ماژول های LED SMD و یا LED COB برند های معتبر اروپایی و تحت استاندارد یکسان سازی قطعات zhaga به عنوان منبع نوری استفاده می کنند.

به دلیل پشتیبانی منابع نوری از استاندارد zhaga در صورتی که ماژول های LED چراغ ها دچار خرابی شده باشند قابلیت تامین آنها علاوه بر شرکت تولید کننده از سایر برند های معتبر موجود در بازار نیز وجود دارد ، همچنین در صورتی که خرابی و یا اشکال فنی چراغ در بازه ی 5 ساله گارانتی آن محصول باشد، نورانه به تعویض و یا تعمیر قطعه معیوب بر اساس شرایط ضمانتمامه اقدام خواهد کرد.

عواملی چون نوع کاربری محیط، ابعاد محیط، رنگ سطوح، نحوه نصب و چیدمان چراغ  و نوع چراغ از عوامل مشخص کننده ی تعداد مورد نیاز و استاندارد هر چراغ برای فضاهای مختلف است؛ جهت تخمین و محاسبه ی تعداد چراغ ها و نوع چراغ مورد نیاز فضای خود می بایست با واحد فروش نورانه در ارتباط بوده و پس از در اختیار قراردادن اطلاعات کافی مشاوره ی فنی رایگان در این خصوص دریافت نمایید.

نوع کاربری فضا و اتمسفر مورد نیاز آن و همچنین نمود رنگ مناسب اشیا از عوامل تعیین کننده رنگ نور فضاهای مختلف است، در این رابطه میتوانید پس از تماس و برقراری ارتباط مشاوره فنی رایگان دریافت نمایید؛ بطور کلی میتوان گفت که رنگ نور های گرم اثر آرامش بخش و رنگ نور های سرد اثر انرژی بخش و هوشیار کننده دارند.

صنایع روشنایی نورانه برای اولین بار و منحصرا قابلیت تولید محصولات سفارشی بر اساس طرح ها و ابعاد شما را دارا است، جهت امکان سنجی طرح های مورد نیاز خود با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

چراغ خطی (نور خطی) لاین

در این بخش سوالات متداول در خصوص چراغ  های خطی (نور خطی) لاین نورانه مطرح شده است.

ابتدا میبایست کاربرد فضای مدنظر مشخص شود این فضا می تواند: سالن جلسات،دفتر کار،اتاق خواب، آشپزخانه، نمای ساختمان و… پس از آن میتوان جانمایی های مدنظر برای چراغ خطی ( نور خطی) لاین را مشخص کرد به عنوان مثال: تامین روشنایی بالای سر کانتر ورودی،  فضاهای اداری آشپزخانه و ….
بهتر است ابتدا محل ها مدنظر خودتان بر مبنای طرحی معماری خود مشخص کنید و سپس برای انتخابی درست با واحدهای فروش و یا  مهندسی روشنایی نورانه در این خصوص صحبت کنید. کافی است با شماره 02188839700 تماس بگیرید.

 چراغ های لاین عرض 3 و 6 و 9 است که در کاتالوگ با کدهای NL30, NL60, NL90 مشخص شده است.

برای دانلود آخرین کاتالوگ منتشر شده از این لینک به بخش مربوطه مراجعه کنید.

 چراغ های لاین عرض 3 و 6 و 9 است که در کاتالوگ با کدهای NL30, NL60, NL90 مشخص شده است.

برای دانلود آخرین کاتالوگ منتشر شده از این لینک به بخش مربوطه مراجعه کنید.

چراغ های خطی (نور خطی) آویز مدل لاین با عرض 6 و 9 یا چراغ های خطی مدل آرت لاین.
برای مشاهده این محصولات کافی اسم آنها را در بخش جستجو تایپ کنید.

اگر نور دکوراتیو مدنظر باشد مدل های ورونا 21 یا ورونا 40 پیشنهاد می شود. و در صورتی که  هدف تامین روشنایی اصلی فضا توسط چراغ خطی ( نور خطی) می باشد بهترین گزینه چراغ خطی  مدل لاین 3 یا لاین 6 می باشد.

کلیه چراغ های خطی تولید شده در نورانه بر اساس سفارش مشتری و در کمترین زمان تولید می شود.

طول چراغ های خطی کاملا سفارش سازی است(customize) و بر اساس نیاز روشنایی پروژه و طراحی روشنایی ( پیشنهاد شده از سمت مشتری و اصلاح شده توسط واحد مهندسی روشنایی) تولید میشود البته در صورتی که مشتری متراژ خاصی مدنظر دارد ممکن است با اختلاف ناچیز چند سانتی متر آنهم به دلیل ابعاد استاندار ماژول های ال ای دی تولید شود.  

چراغ های خطی عرض 3و6و9 تامین کننده نوری اصلی فضا های تجاری اداری و مسکونی هست.

با توجه به اینکه محصولات نورانه بر اساس نیاز پروژه تولید و ‌قیمت گذاری می شوند و مواردی مانند : میزان شار نوری مدنظر برای فضا و یا متراژ درخواستی متغییر است.

ممنون خواهیم شد با شماره 02188839700 تماس گرفته تا اعضای واحد فروش شما را در این خصوص راهنمایی کنند.

چراغ های مدل لاین با کد NL عمق 90 میلیمتر

چراغ های لاین ورونا 40 عمق 30 تا 35 میلیمتر
چراغ های لاین ورونا 21 عمق 12 تا 20 میلیمتر

 نکته مهم در چراغ های خطی شار نوری (لومن بر وات) مدنظر برای چراغ است.
برای چراغ های خطی نورانه شار نوری و وات چراغ ها بسیار متنوع است.
به عنوان مثال کد های Nl از 26 تا 79 وات موجود است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر آخرین کاتالوگ منتشر شده ( شماره 9) را از اینجا دانلود کنید.

تریمو

در این بخش سوالات متداول در خصوص چراغ اسپات بدون لبه تریمو مطرح شده است.

منظور از دارک لایت مخفی بودن منبع نور و مواجهه با اثر نور در فضا است. در واقع در این نوع طراحی، منبع نوری خیرگی ندارد تریمو با طراحی مینیمال منحصر به فرد خود نمونه ای از یک دارک لایت فریم لس کامل است.( اطلاعات بیشتر را می توانید hc از این لینک بررسی کنید)

چراغ تریمو دارای 2 فریم است.فریم اولیه در داخل کناف نصب،سپس بتونه و نقاشی می شود.پس از آن فریم ثانویه داخل آن کلیک می شود.درواقع این امکان است که پس از نهایی شدن پروژه ( نقاشی یا چیدمان وسایل) شما هسته اصلی چراغ را نصب کنید. (برای اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید)

چراغ تریمو قابلیت تولید در رال های رنگی متفاوت نظیر مشکی،سفید،نقره ای،طلایی،کروم،تیتانیوم و .... است. کافی است کد یا رنگ مدنظرتان را در زمان ثبت سفارش به کارشناسان فروش اعلام بفرمایید.

کلیه ی چراغ ها تولید شده صنایع روشنایی نورانه از جمله تریمو قابلیت دیمیبل شدن را دارند. در واقع با این قابلیت در چراغ های نورانه این امکان را به شما میدهد که شدت روشنایی چراغ و یا چراغها را با یک کلید ساده، سیستم هوشمند و یا اپلیکیشن کنترلی خود چراغ بر حسب نیاز تنظیم کنید.

تمامی چراغ ها تولید شده صنایع روشنایی نورانه از جمله تریمو قابلیت اتصال به سیستم هوشمند با پروتکل های استاندارد مختلف(KNX،BUS و....)دارند. نکته قابل توجه این است که چراغ های نورانه، قابلیت هوشمند شدن بدون نیاز به پروتکل و برنامه نویسی را دارند.

 کلیه محصولات نورانه شامل 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. این گارانتی علاوه بر قطعات چراغ شامل میزان کیفیت نور نیز می شود.

کلیه ی چراغ ها با ماژول و درایور مختلف حتی با  برند های مطرح اروپا افت فشار نوری را خواهند داشت. این افت شار نوری در چراغ های تولید شده در نورانه  بسیار کم ( 2 تا 5 درصد پس از 50000 ساعت روشن بودن) است و میزان این کاهش برای هر چراغ در دیتا شیت کاملا مشخص است