نورخطی ( چراغ خطی ) لاین برای منزل مسکونی صنایع روشنایی نورانه

مدیریت هوشمند روشنایی آپارتمان مسکونی در مجتمع  پاسارگاد

با سیستم روشنایی ویرا

مدیریت هوشمند روشنایی این آپارتمان مسکونی با چراغ های خطی ورونا و دانلایت تریمو نورانه تامین شده است. این آپارتمان مجهز به سیستم مدیریت هوشمند می باشد. در این پروژه با توجه به مهیا بودن زیرساخت های مدیریت هوشمند، چراغ های روشنایی نورانه باسیستم ویرا تولید شد و این امکان فراهم شد تا سیستم روشنایی با سیستم هوشمند  نصب شده در آپارتمان تطبیق پیدا کند.

نورخطی ( چراغ خطی ) لاین برای منزل مسکونی صنایع روشنایی نورانه

ارتباط و هماهنگی سیستم روشنایی با سیستم هوشمند 

درایورهای چراغ های تولید شده برای این پروژه امکان دیم شدن را داشته و این ویژگی باعث شده است که ساکنین تنها با یک لمس در تلفن هوشمند خود به راحتی بتوانند شدت نور بخش مورد نظرشان را کنترل کنند.

اغلب در خانه های هوشمند برای ساکنین امکان این می باشد که برای تجهیزات تحت کنترل با سیستم ( نظیر روشنایی، سیستم تهویه هوا، پرده ها و ... ) سناریوهای مختلف تعریف کنند.

بعنوان مثال:

 سناریو ورود: زمانی که یکی از ساکنین وارد منزل میشود در بدو ورود با انتخاب سناریو ورود طبق موارد تعیین شده چراغ های مدنظر روشن، سیستم تهویه فعال و پرده های باز میشوند.

سناریو سینما: با انتخاب این سناریو چراغ ها به کمترین میزان روشنایی( با توجه به نیازی که از قبل تعیین شده است) دیم شده و محیط برای تماشای تلویزیون در بهترین شرایط نوری آماده می شود.

قطعات مرغوب  استفاده شده در چراغ های صنایع روشنایی نورانه باعث شده که محصولی با کیفیت تولید شود و علاوه  بر تامین نوری سالم، به خوبی با سیستم های هوشمند اجرا شده در منازل مسکونی همخوان داشته باشند.

برای اینکه در خصوص چراغ های هوشمند بیشتر بدانید کافی است با مهندسین روشنایی صنایع روشنایی نورانه تماس گرفته تا بتوانید برای پروژه مدنظرتان بهترین گزینه را داشته باشید.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

شما باید وارد شوید تا دیدگاه خود را ارسال نمایید.